Oriflame Şubat Kataloğu 2018

Oriflame Şubat Kataloğu 2018
5 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 2.690 kez okundu.

Oriflame Şubat Kataloğu 2018

Oriflame Şubat Kataloğu 2018 yayınlandı. Sevgililer gününe özel ürün ve indirimlerin yer aldığı bu katalogdan 1 Şubat ile 28 Şubat tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.

14 Şubat’ a kadar aşkın kokusu sadece 24,90 TL

Güzellikleri görmek için aşkla bakın

Yılın en aşk dolu zamanını ağırladığımız Şubat Kataloğu, Sevgililer Gününe özel çekimleri ile aşk dolu anları yakalarken aşkın tarifini de yapmaya çalışıyor. Bazen bir bakışta, bir gülüşte bulunan aşk kendini sözlere gerek bırakmadan en yoğun şekilde belli ediyor.

Güzellik ise tamamen görenin gözünde anlam buluyor. Onun teninin kokusu, onun kirpikleri, onun ellerinin yumuşaklığı başka kimsede olamayacak kadar bulunmaz, nadide bir güzellik sergiliyor Belki de aşkın ve güzelliğin el ele yürüdüğü yer, insanının aşık olduğunda kendine daha iyi bakması, kendini beğenmesi ve şımartması oluyor Ayna karşısında geçirilen zamanın daha keyifli olduğu bu döneme ise ilk olarak güzellik ve bakım malzemeleri eşlik ediyor. Biz bu ayki kataloğumuzla güzelliğinizi ortaya çıkarması için seçtiğimiz ürünlerimiz ve özel tekliflerimiz sayesinde aşkınızın ve güzelliğinizin yanındayız.

Aşkla kullanın, hayata aşkla bakın ve güzellikleri görün!

Bir önceki yazımız olan Oriflame Kasım Kataloğu 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git